pon.. gru 5th, 2022

GALERIA_fb

Igrzyska Dzieci

DZIEWCZĘTA – sztafeta szwedzka
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ ISP 15 BYDGOSZCZ12:49.52
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ22:50.00
ŚWIECKISP 2 NOWE32:51.92
BYDGOSZCZ IISP 47 BYDGOSZCZ43:00.83
RYPIŃSKIZSP NR 1 RYPIN53:02.85
INOWROCŁAWSKIZSO SP2 KRUSZWICA63:04.31
TORUŃSKISP LUBICZ GÓRNY73:06.86
BYDGOSKI SP BIAŁE BŁOTA83:15.49
DZIEWCZĘTA – 4x100m 
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ ISP 15 BYDGOSZCZ157:44:00
ŚWIECKISP GRUCZNO259:33:00
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ359:46:00
RYPIŃSKIZSP NR 1 RYPIN41:00.97
INOWROCŁAWSKISP 1 INOWROCŁAW51:04.51
BYDGOSZCZ IISP 31 BYDGOSZCZ61:04.98
TORUŃSKISP LUBICZ GÓRNY71:06.35
CHŁOPCY – Sztafeta szwedzka
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ I SP 15 BYDGOSZCZ12:28.52
INOWROCŁAWSKIZSO SP2 KRUSZWICA22:41.79
BRODNICKISP 3 BRODNICA32:46.80
RYPIŃSKIZSP NR 1 RYPIN42:47.47
TORUŃSKISP ŁUBIANKA52:49.66
NAKIELSKIZSP 3 NAKŁO62:50.34
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ72:53.29
ŚWIECKISP 2 NOWE82:58.14
CHŁOPCY – 4x100m 
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ ISP 15 BYDGOSZCZ157:87
RYPIŃSKIZSP NR 1 RYPIN259:55:00
BYDGOSZCZ II SP 10 BYDGOSZCZ31:00.23
INOWROCŁAWSKIZSO SP 2 KRUSZWICA41:00.52
BRODNICKIZ.S.P 2 BRODNICA51:01.84
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ61:01.73
TORUŃSKISP ŁUBIANKA71:01.84

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

DZIEWCZĘTA – sztafeta olimpijska
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ ISP 14 BYDGOSZCZ14:36.72
BYDGOSZCZ IISP 40 BYDGOSZCZ24:42.34
TORUŃSKISP ZŁAWIEŚ WIELKA34:46.70
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ44:59.42
ŚWIECKISP OSIE55:05.53
BRODNICKISP 7 BRODNICA65:07.42
BYDGOSKI SP BIAŁE BŁOTA75:15.40
DZIEWCZĘTA – 4x100m 
POWIATSZKOŁAMIEJSCEWYNIK
BYDGOSZCZ ISP 31 BYDGOSZCZ158:21:00
ŚWIECKISP 1 ŚWIECIE259:71:00
INOWROCŁAWSKISP 1 INOWROCŁAW31:00.09
TORUŃSKISP ZŁAWIEŚ WIELKA41:00.25
RYPIŃSKISP 3 RYPIN51:00.52
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ61:01.38
BRODNICKISP 7 BRODNICA71:02.68
CHŁOPCY  – sztafeta olimpijska
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
TORUŃSKISP ZŁAWIEŚ WIELKA14:12.17
ŚWIECKISP 5 ŚWIECIE24:14.15
BYDGOSZCZ ISP 31 BYDGOSZCZ34:17.01
INOWROCŁAWSKISP 6 INOWROCŁAW44:17.23
BYDGOSKI SP BIAŁE BŁOTA54:17.41
RYPIŃSKISP 3 RYPIN64:17.89
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ74:24.12
BRODNICKIZS ZBICZNO84:32.72
BRODNICKISP 3 BRODNICA94:44.17
CHŁOPCY  – 4x100m
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
RYPIŃSKISP 3 RYPIN150:19:00
BYDGOSZCZ ISP 14 BYDGOSZCZ250:64:00
INOWROCŁAWSKISP 6 INOWROCŁAW353:29:00
BRODNICKISP ŚWIEDZIEBNIA454:32:00
ŚWIECKISP 1 ŚWIECIE554:35:00
BYDGOSZCZ IISP 31 BYDGOSZCZ654:97.00
TORUŃSKISP ZŁAWIEŚ WIELKA755:01:00
GRUDZIĄDZSP 20 GRUDZIĄDZ81:00.28

Licealiada

DZIEWCZĘTA – 4x400m
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ II LO BYDGOSZCZ14:18.45
INOWROCŁAWSKII LO INOWROCŁAW24:38.12
ŚWIECKILO MENEDŻER ŚWIECIE34:48.24
RYPIŃSKIZS 1 RYPIN44:59.23
BRODNICKICKZiU Brodnica55:07.51
DZIEWCZĘTA – 4x100m 
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ IXI LO BYDGOSZCZ155:78.00
INOWROCŁAWSKIII LO INOWROCŁAW256:48:00
BRODNICKIIII LO BRODNICA357:05:00
ŚWIECKIZSOiP ŚWIECIE458:85.00
RYPIŃSKIZS NR 1 RYPIN559:74.00
CHŁOPCY  – 4x400m 
POWIAT SZKOŁA M-SCEWYNIK
BYDGOSZCZ I Z.S. MECH 113:44.43
INOWROCŁAWSKIZS Kościelec23:47.87
BRODNICKICKZiU BRODNICA33:55.19
RYPIŃSKIZS 1 RYPIN43:59.05
ŚWIECKII LO ŚWIECIE54:00.41
CHŁOPCY  – 4x100m
POWIATSZKOŁAMIEJSCEWYNIK
BYDGOSZCZ I XI LO BYDGOSZCZ146:20:00
RYPIŃSKIZS 1 RYPIN246:75:00
BRODNICKIZS JABŁONOWO POM351:09:00
INOWROCŁAWSKIZS KruszwicaDNS 
ŚWIECKII LO ŚWIECIEDNS 
BYDGOSZCZ IIVI LO BYDGOSZCZDNS 

By admin